Siła Internetu w XXI. wieku. Pan Witek z Krosna podbił serca internautów!

Siła Internetu w XXI. wieku. Pan Witek z Krosna podbił serca internautów!

O Wykopie i użytkownikach tego serwisu, można pisać książki. I wie to każda zorientowana osoba. Ludzie korzystający z Wykop.pl potrafią dosłownie wszystko i gdy tylko się zjednoczą, dzieją się cuda. Właśnie z takim czymś mamy do czynienia.

"Krosno? A gdzie to dokładnie?" - takie pytanie z pewnością zadało sobie wielu użytkowników Wykopu, gdy zobaczyli szczególny, jak się później okazało, post. Chodziło o Facebook'owy konkurs organizowany przez Galerię Krosno, biorą w nim udział piękne panie i jeden mężczyzna. To właśnie pan Witek, 34-latek z Krosna, stał się bohaterem Wykopu i połowy polskiego internetu! Ale po kolei.

Najpierw zainteresowane osoby wzięły udział w darmowej sesji zdjęciowej na terenie galerii, a następnie admini fanpage'a "Galeria Krosno" udostępnili je i rozpoczęło się głosowanie na "Twarz Galerii". Wystarczyło zostawić polubienie pod fotką tej właściwej dla nas osoby. Wydawało się, że pan Witek nie ma większych szans z przedstawicielami płci pięknej (jest ich łącznie osiem), które raczej takie konkursy wygrywają, pragnąc o sławie i blasku fleszy. Ale nie tym razem!

Jeden z użytkowników Wykopu dodał wpis na portal, w którym zachęcał do głosowania na jedynego męskiego kandydata, aby przy okazji pokazać kobietom, że nie będą wiecznie wygrywać tylko dlatego, bo są... kobietami ("julkami" w Wykopie). Część z dziewczyn biorących udział w owym konkursie miało przy okazji "żebrać" o te polubienia.

"Miraski, w jakiejś pipidowie na Podkarpaciu jest konkurs na twarz Galerii Krosno. w konkursie julki mają po 1000 głosów, a jedyny facet w zestawieniu ledwie 30 głosów.
Zróbmy dobry uczynek i zlajkujmy go, żeby wygrał z tymi atencyjnymi julkami" - napisał użytkownik Wykopu o nicku noshieeeeeeet.

Klamka zapadła. Pan Witek, który miał w chwili publikowania wspomnianej "zachęty" zaledwie 30 polubień, na ten moment ma ich... już ponad 30 tysięcy! Tak, to się dzieje naprawdę. I już wiadomo przy okazji, że konkurs na "Twarz Galerii", który trwa jeszcze tydzień, ma już swojego zwycięzcę.

Zwycięzca ma przez cały przyszły rok pojawiać się w gazetkach, na ulotkach, plakatach i bilbordach w Krośnie.

- Nie spodziewałem się czegoś takiego. To coś niewyobrażalnego. Dziękuję wszystkim, którzy docenili mnie i mój wygląd – mówi naTemat pan Witek z Krosna. – Bardzo mi się też podobały komentarze. Niektóre były niezwykle oryginalne i śmieszne. Czytałem je wczoraj od południa do późnego wieczora i nie mogłem powstrzymać się ze śmiechu. Podziwiam kreatywność internautów i to, że stworzyli tak humorystyczną i przyjemną atmosferę - dodał.

"Wykop Efekt" znowu zdał egzamin. Zdjęcie idzie po rekord. Może 100 tysięcy? Ahh te social media w XXI. wieku... Koniecznie przy okazji zerknijcie na komentarze pod słynnym już zdjęciem - są naprawdę fajne i nikogo nie obrażają, a wręcz przeciwnie :) A i dla samej galerii bez wątpienia jest to świetna reklama.


Komentarze

  1. Internet - kiedyś niedoceniany, dziś jest wspaniałym narzędziem. Dla wielu osób jest to sposób na utrzymywanie się czy też prowadzenie własnego, dobrze prosperującego biznesu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wystawa malarstwa w Krakowie - https://joniak-galeria.pl/wystawy/
    Moim zdaniem to powinno się robić coraz bardzie interaktywne, aby ludzie mogli zobaczyć z daleka, co jest na miejscu. Czy to by nie poprawiło wyników?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

MOJE SOCIAL MEDIA

INSTAGRAM