Angelika Wątor ponownie pomaga pieskom! Kup kalendarz i wesprzyj akcję!

Angelika Wątor ponownie pomaga pieskom! Kup kalendarz i wesprzyj akcję!

Już kilkukrotnie pisałem na blogu o niezwykle cudownej, przepięknej i niezwykle pomocnej dziewczynie, której nie jest obojętny los potrzebujących. 25-letnia Angelika Wątor, bo o niej mowa, po raz kolejny stworzyła charytatywny kalendarz, z którego cały dochód trafi do potrzebujących psów, które przebywają w schroniskach.

Cudowna szablistka ZKS Sosnowiec kolejny rok z rzędu wspiera akcję "Karmimy Psiaki". Jest to ogolnopolska akcja, która ma na celu pomoc i wsparcie dla bezdomnych piesków przebywających w schroniskach. Angelika Wątor - dziewczyna o ogromnym serduszku jest właśnie jedną z ambasadorek, która ma niezwykle duży wpływ na kwotę zbiórki. 25-letnia szablistka, złota medalistka Igrzysk Europejskich w Baku, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, stworzyła w tym roku kolejny kalendarz. Piękny kalendarz na 2020 rok, w którym zobaczymy znane osoby: Barbarę Kurdej-Szatan, Katarzynę Skrzynecką, Ewelinę Lisowską, Justynę Święty-Ersetic, Joannę Moro, Łukasza Zagrobelnego, Marcina Kali Gutkowskiego i Jeremiego Sikorskiego.

Angelika Wątor ponownie pomaga pieskom! Kup kalendarz i wesprzyj akcję!
- Zawsze lubiłam pomagać. Sama jestem właścicielką trzech psów i dwóch kotów, które od dziecka stanowią część mojej rodziny. Wychowywałam się ze zwierzętami i zawsze uczona byłam szacunku do nich i miłości, która ze strony czworonogów jest bezinteresowna. To zwierzęta najbardziej czekają na nas, kiedy wracamy do domu. Wiem coś o tym, bo jako sportowiec bardzo często wyjeżdżam na zawody i wtedy szczególnie brakuje mi moich futrzastych przyjaciół - mówi pomysłodawczyni przedsięwzięcia, szablistka Angelika Wątor.
- Niestety bardzo często sama byłam świadkiem przemocy wobec zwierząt, którym chętnie pomagam i przygarniam pod swój dach, by wreszcie żyły w godnych dla siebie warunkach. Z przyjemnością włączam się również w liczne akcje charytatywne, bo każda pomoc się liczy. Cztery lata temu podjęłam decyzję, że również sama chciałabym się przyczynić do promocji problemów zwierząt i wesprzeć potrzebujące psy, nie tylko wizerunkiem sportowca, ale także konkretnym wsparciem materialnym.
Tak zrodziła się idea kalendarza, do której od dwóch lat staram się zarazić kolegów i koleżanki z najróżniejszych światów życia publicznego - dodaje Angelika.

Angelika Wątor ponownie pomaga pieskom! Kup kalendarz i wesprzyj akcję!

Ta prześliczna i niezwykle pomocna i wspierająca dziewczyna pochodząca z Preczowa, łączy pomaganie innym z wieloma wymagającymi zajęciami i funkcjami: jest zawodowym żołnierzem - służy w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu, jest również radną powiatu będzińskiego kadencji 2018-2023 i trenerką w Klubie Sportowym Gminy Psary.

Angelika nigdy się nie poddaje i wielokrotnie dała nam świetny przykład, jak walczyć do końca o swoje marzenia i cele, jakie sobie postawimy. Niemożliwe nie istnieje. Dlatego Ty też możesz wesprzeć potrzebujące pieski, kupując przepiękny kalendarz Angeliki Wątor na 2020 rok. Jego cena to jedynie 49 złotych + nieduża cena wysyłki. Możecie go zamówić na oficjalnym sklepie Karmimy Psiaki:
Zachęcam gorąco do wsparcia i pomocy. Im nas więcej, tym lepiej!

PS.: Ja już złożyłem zamówienie i nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł kalendarz powiesić na ścianie. Angelika, świetna robota. "Zarażaj" ludzi pomaganiem, to niezywkle cenne lekcje. Zawsze chętnie wesprę każdą Twoją akcję kochana ❤️

Angelika Wątor ponownie pomaga pieskom! Kup kalendarz i wesprzyj akcję!Komentarze

Prześlij komentarz

MOJE SOCIAL MEDIA

INSTAGRAM