Zdjęcie jajka, które... polubiło już 30 milionów osób. O co chodzi?

Zdjęcie jajka, które... polubiło już 30 milionów osób. O co chodzi?

Gdy wydaje nam się, że w social mediach nic nas już nie zaskoczy, tak oto nagle pojawia się, coś co wprawia w konsternacje jeszcze bardziej. Rok 2019 rozpoczął się niesamowicie dla jednego z kont na Instagramie. O co dokładnie chodzi?
Niedawno, bo w sobotę 5 stycznia, w serwisie Instagram pojawił się post, niby nic szczególnego. Na zdjęciu widzimy... jajko (tak) na białym tle z lekkim cieniem.

W opisie czytamy, oprócz hashtagów #LikeTheEgg #EggSoldiers #EggGang:
"Let's set a world record together and get the most liked post on Instagram. Beating the current world record held by Kylie Jenner (18 million)! We got this.",
czyli chodziło po prostu o to, by ludzie lajkowali post, żeby pobić rekord świata polubień - ten należał do Kylie Jenner w tym serwisie (18 mln za zdjęcie swojego narodzonego dziecka z 6 lutego 2018). I uwaga: stało się coś niesamowitego. Owe jajko na ten moment (na 14 stycznia) ma już prawie... 32 miliony polubień i 1,5 mln komentarzy! Samo konto, o nazwie, a jakżeby inaczej, @world_record_egg obserwuje już niemal 4 miliony ludzi. Konto z jednym postem, aktywne, przypominam, od stycznia!
Niesamowite? A jednak!

Wszystko nie mogło przejść obok uwagi samej Kylie Jenner, która opublikowała na swoim Instagramie post - film, w którym "smaży" jajko na gorącym asfalcie ulicy. Podpisała go jako "Take that little egg" (ponad 3 miliony polubień). Cała akcja to główny kandydat do wygrania "internetów" w 2019 roku, a jest to dopiero styczeń. Jak to oceniacie?Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Komentarze

MOJE SOCIAL MEDIA

INSTAGRAM