Magazyn "Blogostrefa" w zimowej odsłonie. W środku mój wywiad z Martą Barczok

Magazyn "Blogostrefa" w zimowej odsłonie. W środku mój wywiad z Martą Barczok

Właśnie dotarła do mnie przesyłka z magazynem "Blogostrefa. Jedyne takie czasopismo dla blogerów". Jest to jego już trzeci numer - w środku znalazł się między innymi mój wywiad z Miss Euro 2016, Martą Barczok.

Numer trzeci to numer styczniowo - lutowy. Na 132 stronach znajdziemy wiele interesujących tematów - dodam, że nie tylko dla blogerów. I tak, artykuł numeru to "Twój Instagram - Twoja wizytówka" autorstwa Dagmary Sobczak. Z artykułu dowiemy się między innymi różnych ciekawych porad od pięciu instagramerów - od hashtagów do komentarzy, zdjęć i direct message. W nowym numerze dowiemy się również, dlaczego warto robić transmisje live, a Beata Redzimska opisała natomiast swoją przygodę z Twitterem. To oczywiście nie koniec. Jednym z wywiadów, jest rozmowa z Agnieszką i Mateuszem Pohlami, właścicielami wydawnictwa Zaklęty Papier. Daniel Malinowski przekazuje radę dla osób, które chciałyby nagrywać filmy na YouTube, a Ewelina Mierzwińska pisze o postanowieniach na nowy rok. W nowym numerze dowiemy się także, jak stworzyć swojego  e-book'a. W "Blogostrefie" nie brak  wielu świetnych treści z kategorii podróży, kuchni, zdrowia, kultury, motywacji, rozwoju, organizacji, czy biznesu. Słowem: wszystko dla każdego.

Magazyn "Blogostrefa" w zimowej odsłonie. W środku mój wywiad z Martą Barczok

Osobiście drugi raz goszczę ze swoim materiałem w magazynie. Tym razem w środku znajdziecie mój wywiad z niezwykle sympatyczną dziewczyną - Martą Barczok. Marta aktualnie mieszka w Londynie, w 2016 roku została Miss Euro we Francji. W wywiadzie dla "Blogostrefy" mówi między innymi o swoich planach, sesjach, życiu w Londynie i miłości do piłki nożnej. Marta wraz ze swoim mężem jest na każdym meczu reprezentacji Polski, z całą pewnością nie zabraknie jej także na rosyjskich stadionach w trakcie finałów Mistrzostw Świata.

Jak na swoim blogu napisała redaktor naczelna, Katarzyna Berska, w tworzeniu pierwszego, drugiego i trzeciego numeru "Blogostrefy" wzięło udział aż 146 osób. Wszyscy wykonują kawał świetnej roboty. W skład redakcji wchodzą, oprócz Kasi Berskiej, także: Aleksandra Dobies, Marzena Gaczoł, Katarzyna Grzebyk, Dagmara Sobczak i Anna Tabak.

Dodam, że okładkę zdobi Ola Dobies. Zdjęcie jest rewelacyjne. Już mam w głowie kolejne pomysły na kolejne materiały do następnego numeru :)

Zachęcam do kupna - sklep "Blogostrefy" znajduje się TUTAJ.
Magazyn "Blogostrefa" w zimowej odsłonie. W środku mój wywiad z Martą Barczok
fot. Blogostrefa


Komentarze

 1. ciekawy magazyn

  OdpowiedzUsuń
 2. Numer z wieloma ciekawymi tematami. Warty polecenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Powiem szczerze, że zawsze lubiłam różnego rodzaju gazety modowe, ale teraz te wszystkie artykuły zdecydowanie przeniosły się do internetu. Tak na pewno łatwiej z wszystkiego korzystać i na pewno łatwiej publikować. Jedną z moich ulubionych stron jest http://etorba.pl/ . Przeczytacie tam sobie wiele na temat torebek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię czytać takie gazety, bo wiem, co jest modne i co w danym momencie pięknie wygląda. Teraz przeczytałam sobie kilka interesujących artykułów i dzięki temu wiem, co wybierać sobie w butiku Varlesca . Myślę, że można sobie sprawdzić, co i jak. Mają przepiękne ubrania i co chwilę pojawiają się nowości.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

MOJE SOCIAL MEDIA

INSTAGRAM