Jak wyłączyć iPhone’a? Szybki poradnik

Jak wyłączyć iPhone’a? Szybki poradnik

Mimo że iPhone’y są tak popularne i korzystają z nich miliony ludzi na świecie, to wiele osób zastanawia się (co widać po wyszukiwaniach w Google), jak… wyłączyć telefon z logo jabłka. Oto odpowiedź!


iPhone nie jest skomplikowanym telefonem i choć ma kilka rzeczy, które mogą irytować po przejściu z systemu operacyjnego Android na IOS, to nadal jest świetny i tak jak kiedyś sam osobiście nie byłem do nich specjalnie nastawiony, to teraz jest zupełnie inaczej.


Wiele osób zastanawia się, jak wyłączyć telefon Apple. W Androidach w większości wystarczy przytrzymać przycisk blokady ekranu i kliknąć „Wyłącz” na ekranie. A jak jest w przypadku iPhone’a? To też nie jest szczególnie skomplikowane.


iPhone - jak wyłączyć?


W iPhone z jakże przydatną funkcją Face ID, trzeba jednocześnie nacisnąć przycisk boczny (blokady ekranu) oraz dowolny z przycisków zmiany głośności (czyli bez znaczenia czy podgłaszanie czy ściszanie) i przytrzymać, aż na ekranie pojawią się suwaki, a następnie przeciągnij suwak „Wyłącz” (jest tam też funkcja SOS).


Jeśli chodzi o iPhone’y z przyciskiem „Home”, to trzeba przytrzymać przycisk boczny (blokady ekranu), a następnie przeciągnąć suwak „Wyłącz”.


Jak wyłączyć iPhone’a? Szybki poradnik
Wyłączenie iPhone’a z funkcją Face IDOpcja w każdym telefonie Apple


A no i w sumie, to każdy iPhone ma także opcję wyłączenia urządzenia w ustawieniach. Klikamy Ustawienia - Ogólne, a na samym dole „Wyłącz”.


Jak wyłączyć iPhone’a? Szybki poradnik


Komentarze

Prześlij komentarz

MOJE SOCIAL MEDIA

INSTAGRAM