Charytatywny Kalendarz Gwiazd Angeliki Wątor - po raz siódmy! Kup i pomóż pieskom!

Charytatywny Kalendarz Gwiazd Angeliki Wątor - po raz siódmy! Kup i pomóż pieskom!
Tak jak mam w zwyczaju informować na blogu o akcjach charytatywnych Angeliki Wątor, tak czynię też w tym roku. Już możecie kupić piękny Kalendarz Gwiazd Angeliki, a cały dochód trafi na działania statutowe Fundacji dla Szczeniąt Judyta!

O Angelice Wątor - niezwykłej dziewczynie o wielkim sercu i wspaniałym sportowcu - pisałem już tutaj na blogu. Angelika to złota medalistka Igrzysk Europejskich w Baku, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, a także srebrna medalistka Mistrzostw Świata i potrójna brązowa medalistka Mistrzostw Europy w szermierce. Dziewczyna, która sama wiele przeszła, ale nie zamierza się zatrzymywać, a wręcz przeciwnie. I nadal pomaga potrzebującym.

Już możecie kupić wyjątkowy Kalendarz Gwiazd Angeliki Wątor, cały dochód z jego sprzedaży trafi na działania statutowe Fundacji dla Szczeniąt Judyta. To już siódma edycja kalendarza, który przez lata zmieniał się, a angażuje się w jego powstanie coraz więcej osób.

Kalendarz to inicjatywa tworzona i wspierana przez ludzi, którym nieobojętny jest los porzuconych zwierząt, a jego celem jest wspierania osób i instytucji, pomagającym im przetrwać i godnie żyć.

 

Jest to już 7. edycja Kalendarza, do którego realizacji zapraszamy znane i lubiane osobistości sportu, ekranu i estrady. Gwiazdy nie tylko uświetniają nasz kalendarz swoim wizerunkiem, ale sami adoptują zwierzaki z fundacji, a także zachęcają na swoich kanałach społecznościowych do wsparcia tych, którzy sami o pomoc poprosić nie potrafią

Na zdjęciach pojawiają się czekający na adopcję podopieczni Fundacji.

Charytatywny Kalendarz Gwiazd Angeliki Wątor - po raz siódmy! Kup i pomóż pieskom!


W kalendarzu na 2023 rok zobaczymy: Mikołaja Roznerskiego, Tomasza Oświęcimskiego, Fit Lovers, Joannę Jędrzejczyk, Piotra Stramowskiego, Michała Gałę, Tomasza Fornala, Kubańczyka, Joannę Opozdę, Aleksandra Śliwkę, Julię Żugaj i Magdę Beredę oraz oczywiście Angelikę Wątor.


Kupujcie śmiało! ❤️

Komentarze

Prześlij komentarz

MOJE SOCIAL MEDIA

INSTAGRAM