Tryb Ciemny Messenger - jak włączyć?


Tryb Ciemny Messenger - jak włączyć?

Wielu użytkowników Messenger'a, żyje w ostatnich godzinach zupełną nowością, ale jakże długo wyczekiwaną. Tak, doczekaliśmy czasu, gdy popularna aplikacja do komunikacji ze swoimi znajomymi, dostarcza nam tak zwany "Dark Mode", czyli "Tryb Ciemny" 

Ciemny Motyw Messenger - jak włączyć?

Ciemne motywy w aplikacjach i na stronach są coraz bardziej popularne i lubiane przez użytkowników. Wiele osób czekało, aż pojawi się taka opcja (zmiany z tradycyjnego białego) w aplikacji Messenger. I oto jest, od piątku sieć jest wręcz zasypywana pytaniami, zrzutami ekranów i poradnikami. Wiele osób nadal nie wie, jak włączyć nowy wygląd.

Ciemne tryby są lubiane przez użytkowników głównie z powodu "lepszego odbioru" tego, co pojawia się na naszych ekranach. Nawet w ciemności, czarne tło "działa" o wiele lepiej na nasze oczy i nie razi światłem. Wcześniej możliwość zmiany motywu wprowadził YouTube. Użytkownicy korzystający z zasobów tego giganta, wypowiadają się w samych dobrych słowach na temat "Dark Mode".

No dobrze, ale jak zatem najszybciej i najprościej włączyć ciemny tryb w Messenger? Od razu dodam, że opcja ta nie jest widoczna w aplikacji" gołym okiem", należy ją znaleźć, niemalże tak samo, jak słynne gry w tej samej aplikacji: "Piłka nożna" i "koszykówka". Większość kodu nowej funkcji jest gotowa i czeka już tylko na włączenie, ale możemy sobie sprawić nowości znacznie szybciej. Co jeszcze ciekawe, nie każdemu działa, nawet mimo wykonania poniższych kroków, Dark Mode. Niestety, trzeba wtedy poczekać na odpowiednią aktualizację.


Emoji Księżyca

Metoda ta działa zarówno na urządzeniach z systemem operacyjnym Android, ale i iOS, 
1. Musisz wysłać po prostu do kogoś emotikona księżyca, ale nie tego całego, a półksiężyca.
2. Klikasz kilka razy na wysłany półksiężyc:Tryb Ciemny Messenger - jak włączyć?
3. Na górze ekranu pojawi się wyskakujące okienko z napisem "Znalazłeś Tryb Ciemny!" Dotknij tego okna, aby włączyć tę funkcję:
Tryb Ciemny Messenger - jak włączyć?
I tyle. W ustawieniach swojego profilu w Messenger'ze można od tego momentu, jeśli oczywiście wszystko zadziała, zmieniać się pomiędzy trybem jasnym i ciemnym:

Tryb Ciemny Messenger - jak włączyć?

Komentarze

MOJE SOCIAL MEDIA

INSTAGRAM