Dlaczego wolisz skurwiela, który i tak Cię skrzywdzi?

Wow, trochę czasu minęło od ostatniego mojego wpisu tutaj, ale jestem znowu. Tym razem opiszę coś, co już zauważyłem niejednokrotnie, zauważacie pewnie i Wy. Po krótce: o tym, dlaczego dziewczyny są tak dziwnie schematyczne w tych dziwnych schematycznych czasach.

Dlaczego wolisz skurwiela, który i tak Cię skrzywdzi?

Normalny czy nienormalny? Oto jest pytanie

Już rok temu, również w czerwcu, napisałem jeden z najlepszych tekstów w historii tego bloga. Tekst pod tytułem "Daj mi szansę, Skarbie..." bardzo się Wam spodobał. Przeczytać go możesz TUTAJ. To właśnie tam poruszyłem kwestię tego, dlaczego przedstawicielki płci pięknej wybierają faceta, który jest takim "bad boy'em", słowem: takim chujem. A takiemu "normalnemu" chłopakowi nawet nie dadzą szansy. Minął rok, a ja dalej nie wiem, co jest dokładnie grane. Czy kobiety są tak ślepe, czy może stają się z każdym kolejnym rokiem coraz bardziej naiwne i nie widzą, co robią. Dodam oczywiście, że nie tylko ja się nad tym rozwodzę. 

Człowiek sam w sobie jest istotą, która popełnia mnóstwo błędów, nie jesteśmy w końcu nieomylni, a ideały nie istnieją. Ale już to, jak niektórzy ludzie się kierują, widzimy. I w sumie nie powinno nas interesować życie innych, ale wnioski wyciągnąć się da, można się zastanowić. Wiele razy naprawdę fajne, miłe, spokojne (oczywiście nie są "zamulające") dziewczyny, wybierają sobie za chłopaka... Hmm, no właśnie - nie wiem, jak to nazwać. Kretyna jakich mało. W sumie, to coraz więcej, ale mniejsza w to. Wybierają kolesia, który nigdy nie wyrazi szczerego uczucia, a szacunek to dla niego słowo obce, które chyba dopiero usłyszał. Spójrzmy prawdzie w oczy. Taka dziewczyna nie musi wcale sobie takiego chłopaka do związku wybierać, jednak jakimś trafem wybiera. Wybiera, choć obok są osoby, którym zależy, które mają uczucia. Wiem, wiem - łobuz kocha najbardziej. Głupoty. Czy spokojny chłopak, z pasjami, celami w życiu, będzie czy jest nudny? Po czym ludzie wyciągają takie durne wnioski? Po jednym spojrzeniu?

Dlaczego wolisz skurwiela, który i tak Cię skrzywdzi?

Lovki, kisski, foreverki

Ludzie się zmieniają. Dziewczyny też są inne, niż nawet te kilka lat temu. Czasami się zastanawiam, dokąd to wszystko zmierza. Czasy dziwactwa. Nie tylko ja wielokrotnie widziałem, że z dziewczynami dzieje się coś dziwnego. U wielu z nich są teraz takie jakby "schematy". Nie mówię, że u każdej, ale jednak. Właśnie. Głupota często goni głupotę. "Bydlak, mój dziczek kochany mnie obroni" - chuj, że ma trociny w głowie. Kolejna sprawa: wyścig po związek (o, nowy wpis fajny tytuł będzie miał). O co mi chodzi? (z całą pewnością nie o pieniądze) - ludzie zbyt szybko chcą mieć swoją drugą połówkę, przez co nie dość:

1) że popełniają błędy przy wyborze
2) uczucia w takim związku nie ma
3) koleżanki głupot nagadają, to trzeba trochę posłuchać, bo przecież mają rację i chcą Twego dobra. Lovki, kisski, foreverki. "Bff" i cmok;
To jeszcze nie mają odpowiedniego szacunku do chłopaka, któremu zależało i który dostał tak zwanego "kosza".

Związek to nie coś, gdzie wyboru dokonujemy w ułamku sekundy, czy kilku dni. Młode dziewczyny myślą, że wszystko jest cudownie i pięknie, że jak pierwszy raz się zakochały i mają partnera, to będą z nim na zawsze. Ja wiem, że z innymi ludźmi wiązać się powinno z myślą, że to ta "jedyna", no ale kurczę, wszyscy dookoła widzą, jakie mamy czasy. Uczucie spada na plan dalszy, nie ma tego magicznego "czegoś", co miało miejsce jeszcze niedawno. Stajemy się bardziej zapatrzeni w siebie, czyli samolubami. Miłość może i owszem - istnieje - jednak słowo to nabiera powoli nieco innego już znaczenia.

Właściwy wybór

Pamiętajcie, żeby wybierać odpowiednio. Nie kierować się nigdy czyjąś opinią, chyba, że faktycznie tamta osoba ma rację (gdy chcesz wszystko rzucić i jechać w Bieszczady do alkusa, ćpuna i degenerata). Kieruj się sercem i rozumem. Jedno musi się łączyć z drugim. Nigdy osobno. Serce mówi jedno, rozum - drugie. Otwórzcie oczy, bo jak śmieć już Was skrzywdzi, to ta plama zostanie w Waszej psychice już na zawsze. Czy warto? No właśnie. Odpowiedź chyba znacie. Czy tego naprawdę nie widać, czy dany chłopak jest złą osobą do związku? Przecież to widać, ale cóż...
Pomyślicie, że wzięło mnie znowu na jakieś wywody, ale po prostu chciałem poruszyć, myślę, kolejną ważną kwestię. Po przeczytaniu wyciągnijcie wnioski.
Tak swoją drogą, to Polki lubić mnie nie muszą. W sumie, to... lubią mnie jeszcze dziewczyny rodem z Azji ッ Także, jakaś nadzieja jeszcze jest ッ

Czekam tradycyjnie na Wasze maile i komentarze, zapraszam do kulturalnej dyskusji.

* Fot. główna: Ashley Resch / Instagram

Pss, to jeszcze nie wszystko! Biorę udział w internetowym głosowaniu na Męski Blog Roku 2017 – będę wdzięczny, jeśli na mnie zagłosujesz! 

(KLIKNIJ W BANNEREK, ABY ZAGŁOSOWAĆ)

Może zaciekawią Ciebie również moje inne wpisy?

Komentarze

 1. Bardzo fajny prawdziwy wpis! Czesto popełniamy błędy i żałujemy później.

  OdpowiedzUsuń
 2. odpowiedz dla mnie jest prosta, kobiety lubia Bad Boys , przy nich czujemy sie bezpieczne, a ze czasem inaczej wychodzi no coz, nie ma ryzyka nie ma zabawy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ee tam, bezpiecznie ;) nie tylko bad boy może obronić kobietkę :)

   Usuń
 3. Więcej takich wpisów proszę! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Spokojne typy, przestańcie być męskimi przyjaciółkami lasek, one już mają przyjaciółki. Tylko Sterydy i Bad Boysi to kumają.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

MOJE SOCIAL MEDIA

INSTAGRAM