Zamykam bloga...

Zamykam bloga...

Tak, kochani. Doszło do momentu, którego zawsze chciałem uniknąć. Z dniem dzisiejszym zamykam tego bloga, nie będą się na nim pojawiały nowe wpisy. Wszystkim wiernym Czytelnikom dziękuję serdecznie za opinie, komentarze, udostępnienia i tak dalej. Szczegółowe informacje w poniższym tekście.

Od zawsze chciałem mieć swoje miejsce w sieci. Bloga "Lifestyle By Patryk Witczuk" założyłem... 1 kwietnia 2016 roku. W ciągu tego czasu powstało tutaj sporo materiału - artykuły na naprawdę przeróżne tematy: od relacji na linii kobieta-mężczyzna, po motywację i porady z różnych kategorii. Nie brakowało również wywiadów z ciekawymi, intrygującymi i zdolnymi ludźmi. Blog wyświetlono blisko 130 tysięcy razy, co nie jest złym wynikiem. Z każdym kolejnym miesiącem pojawiały się różne urozmaicenia.

Pierwszym krokiem ku temu, by LPW był blogiem bardziej profesjonalnym, było przeniesienie go na własną domenę i tak dalej. Następnie zainwestowałem w wygląd bloga - wykupiłem szablon, który później ustawiłem wedle swojej wizji. Dostawałem od Was mnóstwo wiadomości, podsuwaliście mi propozycje tematów, dzieliliście się swoimi - często niezwykle smutnymi - historiami życiowymi, dopingowaliście, ja także chętnie Wam pomagałem. To była mega motywacja. Coś, co ciężko opisać.

No a teraz... BLOG MA SIĘ ZAJEBIŚCIE 😃 I już wkrótce kolejny wpis - blogowanie to nie przymus, to pasja ❤️ A dziś mamy 1 kwietnia, więc... no 😉 PRIMA! 😊Komentarze

Prześlij komentarz

MOJE SOCIAL MEDIA

INSTAGRAM