Blogostrefa, czyli gratka dla blogerów i nie tylko

Blogostrefa, czyli gratka dla blogerów i nie tylko

Wczoraj premierę miała w wersji online, publikacja nowego magazynu dla blogerów, choć nie tylko. Nazywa się Blogostrefa i pojawił się w środku felieton mojego autorstwa o tematyce, którą poruszać uwielbiam - tematyce kobiet. Z czego się niesamowicie cieszę.

Sam pomysł utworzenia takiego magazynu, jest dla mnie świetny. Uwielbiam, gdy trafiają się osoby i nie boją się robić, działać i przede wszystkim spełniać swoje marzenia. Imponują mi takie osoby. Ja też lubię podnosić sobie poprzeczkę i rozwijać się ciągle - widać to po moim blogu. Jeśli jesteście ze mną od początku mojej blogowej przygody, dostrzegliście te różnice z całą pewnością.

Wracając do Blogostrefy, pojawiły się w numerze sierpniowo-wrześniowym niezwykle interesujące treści - artykuły, poradniki, nie zabrakło wywiadu. Dla blogerów, ale nie tylko. Nie brakuje innych tematów, co jest fajne. Słowem: dla każdego coś dobrego.
Dla mnie efekt końcowy przerósł najśmielsze oczekiwania - wystawiam spokojnie 10/10. Sam numer premierowy ma aż 162 strony, przeczytacie między innymi o podcastach, organizacji, motywacji do działania, biznesie, kulturze czy podróżach.

Jeśli chodzi o mój felieton - nazwałem go “Kobieta - Sherlock Holmes rzeczywistości?”. Na tym blogu poruszam tematy związków, partnerstwa, problemów życia codziennego, to też z chęcią przygotowałem tekst o płci pięknej.

Blogostrefa, czyli gratka dla blogerów i nie tylko

Na pewno będę bacznie przyglądał się Blogosferze, bo ma olbrzymi wręcz potencjał, który widać już po pierwszym numerze. Z całą pewnością kupilibyście go także w wersji papierowej, co do tego nie mam wątpliwości. Chętnie przygotuję kolejne materiały do tego tytułu. Kocham pisać, sprawia mi to niezwykłą radość. Chcę pisać więcej i więcej. Tak w kółko. I nie przesadzam w tym momencie.

Wielkie gratulacje należą się całej drużynie świetnych dziewczyn, począwszy od Katarzyny Berskiej - założycielki, redaktor naczelnej i autorki bloga Yellow Pear. W skład redakcji wchodzą także Aleksandra Dobies, Anna Tabak, Dagmara Sobczak, Katarzyna Grzebyk, Marzena Gaczoł.

To kolejna publikacja, w której uczestniczyłem - wcześniej były oczywiście portale logo24.pl, banzaj.pl, futbolnews.pl, kobieceporady.pl, a także w formie papierowej - Temat Szczecinecki i magazyn CKM. Jak na wiek - 22 lat - jestem bardzo zadowolony z tego, co już zrobiłem. I cieszę się niezwykle, że swoją pasją mogę dzielić się z innymi. Bloga też stale ulepszam - raz są to zmiany większe, raz - mniejsze. Wiadomo.

Dziewczynom gratuluję raz jeszcze. Ogólnie również każdemu, kto uczestniczył przy powstaniu Blogostrefy, czyli współpracownikom. A Was wszystkich zachęcam gorąco do pobierania pierwszego numeru magazynu - naprawdę warto. Z ręką na sercu - nie zawiedziecie się.

Fanpage Blogostrefy

Instagram Blogostrefy 

Komentarze

 1. Zapowiada się interesująco, lecę czytać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsze słyszę, ale wygląda ciekawie! Jestem zaintrygowana męskim punktem widzenia w dyskusji o kobiecie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! Nie wiedzialam, ze taki magazyn dla blogerow powstal, chetnie po niego siegne. I oczywiscie gratuluje publikacji!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie , jestem bardzo ciekawa co tam wszyscy wysmarowaliście ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Patryku, pięknie dziękujemy :)
  Przyznaję... mam w sobie odrobinę tego Sherlocka!

  OdpowiedzUsuń
 6. Patryk! Dziękuję Ci ogromnie za ten tekst. Cieszę się, że dołączyłeś do nas i z wielką przyjemnością przeczytam kolejne Twoje artykuły.
  Pozdrawiam 😊

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję takiej współpracy no i powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie słyszałam jeszcze o nim chętnie się zapoznam. :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

MOJE SOCIAL MEDIA

INSTAGRAM