Jaką fanką jesteś? [TEST]


Obecnie trwa Euro w piłce nożnej we Francji. Czas dla niektórych pań straszny - miesiąc meczów, darcia facetów i wlewania hektolirów złocistego trunku do brzucha. Niejedna kobieta zastanawia się, o co tym wszystkim samcom chodzi w tym wielbieniu śmiesznego turnieju z piłkarzami? Ale... możesz sprawdzić, jaką fanką jesteś. Bo są przecież też takie przedstawicielki płci pięknej, które Mistrzostwa i ogólnie całą piłkę nożną, kochają. Ogólnie sport. Wtedy taka kobieta nie narzeka na to, że zamiast kolejnego odcinka (nr 5984789755) serialu, w TV leci akurat meczyk. Powiem więcej: one same szukają, czy nie ma jakiejś transmisji w telewizji. A są też takie sympatyczne dziewczyny, które na trybunach ubrane w barwy klubowe/krajowe dopingują swoich pupili. Widok mega!
Zrób test!
Postanowiłem jednak mimo wszystko nie porównywać za bardzo Was, kobiet. Nie lubicie tego, wiemy. Stąd też przygotowałem dla Was właśnie taki niedługi teścik. Odpowiedzi wypiszcie sobie na karteczce, sprawdzcie je później i macie wynik! Nie powiem, niektóre pytania były bardzo humorystyczne, ale takie też właśnie miały być. Ogólnie ten tekst nie miał docierać do najgłębszych struktur mózgu. Nie ma nudzić, o rzeczach psychologicznych, mądrościach - pisałem we wcześniejszych moich tekstach na tym blogu. Jeżeli jednak jesteś facetem i smutno Ci, że nic dla Ciebie nie przygotowałem tym razem, zachęcam do przeczytania mojego poradnika dla serwisu LOGO. Pisałem tam o tym, jak wciągnąć swoją partnerkę do piłkarskiego świata. Niby trochę hejtu się wylało na portalu LOGO, jednak dostałem też kilka wiadomości od różnych ludzi i w niektórych przypadkach... zadziałało! Nie jesteś więc dyskryminowany, dbam o wszystkich czytelników, niezależnie od ich płci. Drogie panie, to na pewno nie jedyny artykuł specjalnie dla Was! Będzie ich więcej.

Natalia Siwiec, Miss Euro 2012

Nie chcecie...
Wracając jednak do tematu, bo już mnie wywiało gdzieś daleko: taki test, który przygotowałem da Ci znać, w którą stronę zmierzasz. Czy w dobrą czy w.... dobrą. Bo w końcu i tak każda powinna chociaż obejrzeć jeden ważny meczyk. Wiem, że wiele jest takich, co się deklarowały, że takiego gó**a nigdy nie będą oglądać. I co? I oglądały! Nie twierdzę, że chodzenie na mecze czy obserwowanie spotkań jest obowiązkiem i przymusem. Bo tak nie jest, nikt nic na siłę Wam nie wciśnie, ale myślę, że często popełnianym przez Was drogie kobietki błędem, jest to, że Wy nie chcecie się przekonać, co to te mecze i z czym się to je, że tak powiem. Musicie dać sobie szansę, przemóc się w tym aspekcie. Jeśli jednak stwierdzicie, że to gniot totalny, okej. Ale przecież nie jesteście wróżem Maciejem i nie wiecie, czy nie polubicie tego czy innego sportu. Zaraz, wróż też tego nie wie...

I słów kilka...
Tak więc, oglądajcie sport w TV, chodzcie na mecze wraz ze swoimi drugimi połówkami (nie, nie mówię o wódce) albo same i rozwiążcie koniecznie ten mój test. Są tam pytania o spalone, mecze, zawodników itp. Na pewno dacie radę. Czekam na Wasze komentarze tutaj lub na mailu: patryk6527@o2.pl
Dajcie znać, co myślicie na temat piłki i ogólnie sportu. Powiedzcie, w której części kobiet jesteście - "fankowej" czy "antyfankowej". I tak, jak już mówiłem - tekst ten miał bardziej wymowę żartobliwą, stąd ten wydźwięk. Jednak niektóre kwestie są "na serio". Zachęcam do czytania moich innych artykułów i wywiadów na blogu!
Test LPW dla każdej kobiety

Odpowiedzi do testu - sprawdź, gdzie jesteś:
Większość A (przynajmniej 4/6) - Prawdziwa "Ekstra-Fanka". Możesz być z siebie dumna i założyć szalik ulubionyej drużyny!
Większość B (przynajmniej 4/6) - Możesz, ale nie chcesz lubić sportu i piłki. Da się to zmienić!
Większość C (przynajmniej 4/6) - Januszowa sportu. Niestety, sport nie dla Ciebie, nie jesteś fanką. Nie chcesz nawet spróbować i sprawdzić.
Mieszane odpowiedzi (trochę A, B i C) - nie wiem, jak Cię przyporządkować, bo lubisz sport, ale serial jednak jest ciekawszy.

* Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem. Bo nie to było moim celem. Tekst dla kobiet, ale i facet sobie poczytać może [;)]

Komentarze

  1. A co sądzicie o takim sporcie - http://www.fitlife-expo.pl/ ? To jest słuszny kierunek, czy jednak nie ma większego znaczenia? Bo to jednak wpływa na pewne zachowanie, niektóre rzeczy rozwija. Co o tym myślicie?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

MOJE SOCIAL MEDIA

INSTAGRAM