PUBLIKACJEPostanowiłem założyć nową "rubrykę" na moim blogu. Umieszczać tutaj będę wszystkie tytuły, do jakich przygotowywałem artykuły i wywiady. Dział ten nazwałem po prostu "Publikacje".

Najbardziej dumny jestem z wywiadu z numeru lutowego (2016 rok) miesięcznika "CKM" ("Czasopismo Każdego Mężczyzny"). Z kim był to wywiad? Z Dawidem "Fazą" Fazowskim, podróżnikiem prowadzącym kanał i Fanpage "Przez Świat na Fazie". Do tego najpopularniejszego męskiego magazynu przygotowałem także w urodzinowym (lipcowym, 2016 rok) numerze kilka faktów i ciekawostek do "Niezbędnika". Numer wrześniowy CKM, to natomiast mój materiał o najwierniejszych, ciągle grających piłkarzach.

Oprócz "CKM", przygotowywałem teksty do strony internetowej magazynu dla mężczyzn - LOGO, czyli Logo24.pl. Nie zapominam o serwisie Banzaj.pl czy Futbolnews.pl. Tam także pojawiły się artykuły mojego autorstwa. Co jeszcze? Lokalny "Temat Szczecinecki", z którym nadal współpracuję. "Temat" posiada także swoją własną stronę internetową Temat.net. W moim mieście przygotowuję relacje z imprez, głównie sportowych i wywiady.

Współpracę zaproponował mi również prężnie rozwijający się portal - Kobiece Porady. Tam też będą się pojawiać moje teksty. Pierwszym z nich, był artykuł "Czy mężczyźni boją się atrakcyjnych kobiet?".

W sierpniu 2017 roku ukazał się pierwszy numer pierwszego magazynu dla blogerów (choć nie tylko) - w wersji online. Znalazł się tam mój felieton o kobietach.

W listopadzie 2017 roku wraz z moją redakcyjną koleżanką Dorotą, nadajemy w Radio Szczecinek audycję "Dzień dobry, Szczecinku!" - w poniedziałki, środy i piątki. Przykładowe audycje załączam oczywiście poniżej.

Zakładka ta będzie aktualizowana na bieżąco.
Komentarze

MOJE SOCIAL MEDIA

INSTAGRAM