Royals App - co to za aplikacja?

Royals App - co to za aplikacja?

Jak wiecie, czasem zdarzało mi się opisywać tutaj różne nowe aplikacje. O Royals App - bo o niej mowa - dowiedziałem się od Marty Barczok, Miss Euro 2016, która z niej korzysta. O co dokładnie chodzi w Royals App i jak się z niej korzysta?Royals App nie jest trudną aplikacją, jednocześnie to coś zupełnie innego, czego nie było w innych aplikacjach. RA to swego rodzaju "gra" - mamy tam różne poziomy. Zakładamy konto, dodajemy zdjęcia, opis. Zaczynamy od poziomu 1. W aplikacji otwieramy tak zwane "paczki" z innymi użytkownikami - trzem najlepszym - naszym zdaniem - osobom przyznajemy punkty. To samo działa w drugą stronę - bo ktoś może wybrać nas. Są to podstawowe paczki, dostępne co 8 godzin. Można oczywiście to trochę "przyspieszyć" używając tzw. "charms-ów", wirtualnej waluty aplikacji (można je kupować lub zdobywać w aplikacji). Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów, awansujemy na kolejne poziomy. Od 7 poziomu jesteśmy już widoczni w rankingu użytkowników aplikacji i możemy walczyć o comiesięczne nagrody.
Punkty otrzymujesz, gdy ktoś wybierze Cię z paczki, nawiążesz nową znajomość i otworzysz paczkę. Nic trudnego. Paczki "elitarne" są płatne, ale jednocześnie za otwarcie ich dostajemy znacznie więcej punktów (tam też wybieramy inną liczbę użytkowników).
Najwyższy poziom, to poziom 10. Od tego czasu jest się "Royals'em". Ta społeczność ma dostęp do zamkniętej części aplikacji i innych korzyści zapewnianych przez partnerów. 


W Royals App możemy dodać także swoje profile społecznościowe do swojego konta, dzięki czemu każdy zainteresowany może nas tam znaleźć.
Do tej pory trafiłem na fajne osoby. I sam format aplikacji też umożliwia nam właśnie trafianie na osoby, które są faktycznie zainteresowane naszym profilem. Jedyny problem, z jakim się spotkałem, to miejscowość, która mi się automatycznie zmieniła - odwiedziłem Kołobrzeg ostatnio i teraz właśnie to miasto widnieje w moim profilu, no trudno 😅

Na ten moment zbliżam się do 8. poziomu. A jeżeli chcecie pobrać aplikację, bo Was zaintrygował opis lub jesteście po prostu ciekawi, skorzystajcie z linku Marty: https://royalsapp.app.link/ROPYVR3kQO - dzięki temu Royals przekaże 2,50 zł na rehabilitację Nikoli Lach. Warto!

Aplikacja jest dostępna w Polsce, Rosji i na Ukrainie. Dodam, że wpis nie jest wpisem reklamowym, chciałem jedynie przekazać informację, że taka aplikacja jest dostępna i sprawia sporo radości 😎 Pozdrawiam Martę! 💓

Royals App - co to za aplikacja?
Royals App - co to za aplikacja?


AKTUALIZACJA:
W styczniu właściciele aplikacji postanowili, że wprowadzą pakiet VIP - oczywiście płatny. Jeśli nasz "match" jest starszy niż 2 dni, nie możemy do tej osoby już wysłać nawet wiadomości, bo potrzebny jest właśnie pakiet Premium. Cena? Wysoka. Ogólnie rozumiem chęć zysku, wiadomo. Ale to jest teraz wszystko zbyt wysokie, a oferowane korzyści niewielkie. Słowem: przesada i strzał w kolano. Bo apka miała potencjał, niewykorzystany przez zbyt szybką chęć zysku. Nie polecam.

Komentarze

Prześlij komentarz

MOJE SOCIAL MEDIA

INSTAGRAM