Blogowy Kwestionariusz #1 - Ewelina Olszewska, rozmowa

Blogowy Kwestionariusz #1 - Ewelina Olszewska, rozmowa

Czas na nowy cykl na blogu - kwestionariusz. W pierwszym odcinku, moim gościem jest Ewelina Olszewska, 18-letnia dziewczyna ucząca się w I. LO we Wrocławiu. Ewelina interesuje się modelingiem, ale nie tylko. Zapraszam do lektury.


Jaką osobą jesteś na co dzień?
- Na co dzień jestem osobą ambitną. Pragnę się rozwijać. Każdy dzień przynosi mi nowe cele w życiu. Wypełniam swoje obowiązki związane na przykład ze szkołą, ale również dysponuję czasem wolnym, który przeznaczam na: siłownię, zajęcia taneczne, sesje zdjęciowe oraz spotkania.

Skąd zrodziło się u Ciebie zamiłowanie, zainteresowanie sesjami zdjęciowymi i pozowaniem?
- Zainteresowanie pozowaniem zrodziło się u mnie przez przyjaciółkę z gimnazjum. To ona pokazując mi swoje zdjęcia, sprawiła że także chciałam takie mieć. Jestem osobą niepewną siebie, dlatego nie spróbowałam od razu. Potrzebowałam czasu przez natłok wewnętrznych obaw, ale w końcu odważyłam się spróbować. Pierwszą sesję zdjęciową miałam dopiero w pierwszej klasie liceum.

Blogowy Kwestionariusz #1 - Ewelina Olszewska, rozmowa


Jak reagujesz na negatywne komentarze, kierowane pod Twoim adresem?
- Jestem osobą wrażliwą, dlatego każda negatywna opinia na mój temat jest w stanie mnie urazić. Reaguję na nie dość sceptycznie. Nie czuję się komfortowo w swoim otoczeniu. Zaczynam stwarzać sobie negatywne scenariusze, np. że jestem obgadywana. Psychika mi wysiada, można stwierdzić, że jest to stan typowo depresyjny. Na szczęście, są ludzie, którzy wspierają mnie w dążeniu do marzeń. Bardzo im  wszystkim za to dziękuję.

Zainteresowanie pozowaniem zrodziło się u mnie przez przyjaciółkę z gimnazjum. To ona pokazując mi swoje zdjęcia, sprawiła że także chciałam takie mieć.

Jakie miejsce byś chciała najbardziej odwiedzić i dlaczego?
- Jeszcze nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ponieważ mam świadomość, że jeszcze nie jestem w stanie sfinansować sobie takiego wyjazdu. Jeśli już miałabym dokonać wyboru, wybrałabym Paryż, stolicę mody. Chciałabym tam uczestniczyć jako modelka na wybiegu, promując nową kolekcję jakiegoś znanego projektanta.

Jaka jest Twoja ulubiona potrawa?
- Moją ulubioną potrawą jest sushi, ale wiem że jeszcze wiele nie spróbowałam, więc moje zdanie zapewne się jeszcze zmieni.

Wyobraź sobie taką sytuację: wygrywasz milion polskich złotych. Co kupujesz jako pierwsze?
- W pierwszej kolejności zadbałabym o swoje potrzeby i moich bliskich. Dysponując taką kwotą, kupiłabym mieszkanie oraz samochód. Myślę, że za resztę pieniędzy założyłabym własną agencję modelingu we Wrocławiu, aby wspierać tych, którzy mają podobne cele do moich.

Blogowy Kwestionariusz #1 - Ewelina Olszewska, rozmowa


Czy jest coś, czego się krępujesz, obawiasz?
- Boję się, że nie zaliczam się do współczesnej tendencji modelek. Modelki mają byś wysokie i szczupłe, a ja swoją figurą zdecydowanie się do nich nie zaliczam. Próbuję dalej, ale nie wiem czy to jaka jestem nie przeszkodzi mi w dalszej karierze modelingu.

Bez czego nie mogłabyś wytrzymać najbardziej?
- Nie mogłabym wytrzymać bez kontaktu z ludźmi. Każda rozmowa i poznawanie kogoś nowego, sprawia mi radość. Można powiedzieć, że w pewien sposób jestem od ludzi uzależniona. Wychowałam się w licznej rodzinie i nie wyobrażam sobie faktu, że nagle nie miałabym nikogo przy sobie.

Każda rozmowa i poznawanie kogoś nowego, sprawia mi radość. Można powiedzieć, że w pewien sposób jestem od ludzi uzależniona. 

Jakiej muzyki słuchasz?
-  Słucham różnej muzyki, zależnie od nastroju. Zazwyczaj jest to pop, ale też czasami słucham rapu, hip-hopu, rocka czy muzyki elektronicznej.

Blogowy Kwestionariusz #1 - Ewelina Olszewska, rozmowa


Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?
- Cóż... sądzę, że miłość od pierwszego wejrzenia jest niemożliwa, lecz bardziej zauroczenie. Jestem zdania, że żeby kogoś prawdziwie pokochać, trzeba tą osobę dobrze poznać.


* zdj. z archiwum Eweliny OlszewskiejKomentarze

Prześlij komentarz

MOJE SOCIAL MEDIA

INSTAGRAM