Sesja w Zamku z Klaudią w roli głównej


Chciałbym zaprezentować Wam kolejną sesję zdjęciową, którą zrobiłem. W rolę modelki wcieliła się moja koleżanka, Klaudia Kącka. Same zdjęcia wykonałem tym razem w szczególnym miejscu - Zamku w Szczecinku.

Nie powiem, u mnie w Szczecinku, niezwykle ciężko znaleźć dziewczynę, która stanie przed mym obiektywem. Ale udało się. Dlatego z tego miejsca dziękuję Klaudii, która - co ciekawe - także prowadzi swojego bloga (KLIK).

Sam apartament w Zamku, prezentuje się bardzo dobrze i możliwości do zdjęć są duże. Ogółem miejsce to, czyli Zamek w Szczecinku, przeszedł kilka lat temu gruntowny (dosłownie) remont i od tamtej pory jest to miejsce godne polecenia. Cenią je także turyści, którzy pojawiają się w Grodzie Warcisława.

Z Klaudią współpracowało się rewelacyjnie i bezproblemowo. Mimo, iż same zdjęcia wykonałem stosunkowo niedawno, to szybko przeszedłem do etapu obróbki, stąd zdjęcia są już tutaj, na moim blogu.

Jestem przekonany, że to nie jedyna sesja zdjęciowa, jaką zrobiłem Klaudii.

A jeśli bylibyście zainteresowani samym Zamkiem, to zapraszam na stronę internetową. Profesjonalne podejście i fajny klimat.

Teraz zostawiam Was już ze zdjęciami. Bo rozpisywać się tutaj nie będę.

Za udostępnienie apartamentu do zdjęć dziękuję przedstawicielom i pracownikom Zamku w Szczecinku


Podziel się:

Komentarze

 1. 1 i 3 zdjęcie uważam za ciekawe. Reszta taka mniej artystyczna mi się wydaje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo nie zawsze musi być artystycznie :D ale dzięki za komentarz! :)

   Usuń
 2. A co do remontu, to jakie polecacie sterownik pompy co ? To Wam coś mówi - https://sterownikitech.pl/sterowniki-do-pomp,c14.html
  Ewentualnie jakie inne rozwiązania bierzecie pod uwagę? Sugestie?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

MOJE SOCIAL MEDIA

INSTAGRAM