Damski bokser. Trener personalny pobił swoją dziewczynę

Damski bokser. Trener personalny pobił swoją dziewczynę

To, że pseudo-facetów podnoszących rękę na kobiety, mamy coraz więcej, wiadomo nie od dziś. Da się jednak z nimi walczyć, czego idealnym przykładem jest 26-letnia Katarzyna Dziedzic. Jej były już teraz partner, Miłosz P. dotkliwie ją pobił, a ta nie bała się nagłośnić sprawy.

Katarzyna Dziedzic o całym zdarzeniu poinformowała w serwisie Instagram profil @prawda___. Wpis pojawił się wczoraj. Od razu informacja wstrząsnęła internautami.
"Wczoraj zostałam pobita przez  mojego partnera, który jest trenerem osobistym, zmasakrował mi twarz, połamał nos, rozciął łuk brwiowy, obił ręce i nogi, bił moją głową o podłogę. Kiedy byłam cała zakrwawiona, uciekł z mieszkania."
- można przeczytać w zrzucie ekranu rozmowy profilu z 26-latką.

Damski bokser. Trener personalny pobił swoją dziewczynę

Miłosz P. to znany w Gdańsku trener personalny, Krav Maga, Defendo, boksu i... samoobrony. Tak, samoobrony. Koleś, który niby uczył ludzi, jak się bronić, sam atakował i to kobietę. Okazuje się, że ten sam człowiek już wcześniej nie był "święty" - między innymi groził byłej żonie. Kilka osób dodało w internecie, że ten sam człowiek skrzywdził wcześniej więcej osób. A w międzyczasie był cenionym i lubianym trenerem...

Oprócz zdjęć pobitej twarzy, do  sieci trafił też dokument z obdukcji w szpitalu.
Teraz wiele osób zadaje sobie pytanie, dlaczego Miłosz P. tak agresywnie zachował się w stosunku do swojej partnerki, z którą był w związku od czerwca. W rozmowie z portalem Wirtualnej Polski, dziewczyna powiedziała:
"Około godz. 21 zajrzałam do jego telefonu i przeczytałam niestosowne wiadomości, które wymieniał z klientką. Od jakiegoś czasu tłumaczył mi, że to zawodowe SMS-y, ale dotąd ich nie widziałam. Był kompletnie pijany. Zauważył, co robię i rzucił się na mnie… Zaczęłam uciekać, dobiegłam do łazienki, ale nie zdążyłam już zamknąć za sobą drzwi. I wtedy wiedziałam, że on mnie zatłucze."
Jak można się dowiedzieć, Miłosz P. został zatrzymany już przez policję, za to, co zrobił grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
Damski bokser. Trener personalny pobił swoją dziewczynęTen wpis zrobiłem po to, aby uświadomić co niektóre kobiety, które są w podobnej sytuacji. Wiele z Was boi się powiedzieć prawdę, że Wasz niby taki ukochany znęca się nad Wami, bije, nie szanuje. A należy pamiętać, że o takich zdarzeniach trzeba mówić. Nie tkwijcie w związkach, w których facet jest zwykłą pizdą, która nie zna w sobie żadnej wartości i szacunku. Obejrzyj się dookoła. Może właśnie ktoś gdzieś niedaleko Ciebie pada ofiarą pobicia? Z tej strony kieruję ogromne wyrazy szacunku do Katarzyny Dziedzic, która nie bała się pokazać, jakim frajer był ten cały trenerek personalny, który nie tylko w Gdańsku, ale i w całym kraju, jest już skończony. Na jego profilu na Instagramie dodatkowo pojawiły się tysiące negatywnych komentarzy. I wcale mnie to nie dziwi. W dzisiejszych czasach można wspólnie zdziałać wiele, ale warunkiem jest przełamać strach i działać. Gdy facet podnosi na Was rękę, musicie od razu działać i nie czekać, aż skończy się to jeszcze gorzej. Jeżeli zrobił to już raz, zrobi to i drugi i dziesiąty. To mu już niestety nie minie. Dlatego jeszcze raz szacunek dla 26-latki, która postanowiła nagłośnić sprawę. Ja podaję dalej, powinno o tym usłyszeć jak najwięcej osób. Stop przemocy i patologicznym zachowaniom.

PS. Cały czas czekam na Wasze wiadomości drogą mailową: lifestylebypw@wp.pl

fot. Instagram / archiwum prywatne Katarzyny Dziedzic

Komentarze

 1. Zwykły skur... !!! Podaję dalej !

  OdpowiedzUsuń
 2. słyszałam o tym masakra mamm nadzieję że odpowie za to

  OdpowiedzUsuń
 3. Masakra, az noz sie w kieszeni otwiera ...... mam nadzieje ze w wiezieniu dostanie "oglady" od przyjaciol z celi ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tfu damski bokser, kara go dosięgnie....

  OdpowiedzUsuń
 5. Udostępniłam. Szkoda dziewczyny :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Co się dzieje z tymi ludźmi..

  OdpowiedzUsuń
 7. zwyczajny lamus

  OdpowiedzUsuń
 8. Śmieć obrzydliwy

  OdpowiedzUsuń
 9. porządny gość

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

MOJE SOCIAL MEDIA

INSTAGRAM