Przejdź do głównej zawartości

W obiektywie mym: Edyta


Przedstawiam Wam kolejną sesyjkę, jaką wykonałem. Oczywiście w Szczecinku. 
Do zdjęć pozowała przesympatyczna dziewczyna, Edyta Podkówka. Zdjęcia wykonałem w parku, jest to zatem kolejny plener.

Pogoda była w miarę znośna, dopiero później zaczęło lekko padać, na szczęście skończyliśmy robić zdjęcia.

Edycie dziękuję za poświęcony czas.

A jeśli jesteś ze Szczecinka lub okolic i chciałabyś sesyjkę, zapraszam serdecznie  Tradycyjnie przy postach ze zdjęciami, nie będę się rozpisywać, od tego są inne posty tutaj. Zostawiam Was już z fotkami i czekam na maile i komentarze! 


Modelka: Edyta Podkówka 
Zdjęcia: Patryk Witczuk 
Miejsce: Park Miejski, Szczecinek 
Data: 6 maja 2017


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Moje wariactwo polega na odwadze życia po swojemu - rozmowa z Klaudią Klarą

Dawno nie było wywiadu. Pora to naprawić. Tekstów było dużo. Przed Wami więc niedługa, acz ciekawa, rozmowa z Klaudią Klarą - dziewczyną, która na YouTube prowadzi swój kanał (KLIK) i ma już na nim przekroczone 100 tysięcy subskrypcji. Ta dziewczyna niesie naprawdę pozytywną energię, nie boi się mówić prawdy. I to mi się podoba!

Mam 24 lata i jestem prostytutką - rozmowa

Wiem, że ostatnio rozmów na moim blogu było sporo (dwie). Jednak ta rozmowa będzie zupełnie inna, od wszystkich poprzednich tutaj. Już jakiś czas temu otrzymałem nietypową wiadomość na mojego blogowego maila. Weryfikowałem, analizowałem, potwierdzałem autentyczność i teraz wiem, że osoba ta, która zaproponowała mi, bym z nią ten wywiad zrobił, jest prawdziwa. Chce być jednak anonimowa. Wiem, że dla niektórych temat będzie dosyć kontrowersyjny, ale takowych szczerze brakuje w blogosferze i trzeba je poruszać.

Twardo stąpam po ziemi i wiem, jak oddzielić ziarna od plew - rozmowa z modelką, Laurą Rybak

Pierwszy raz w historii mojego bloga publikuję dwa wywiady z rzędu - tym razem zachęcam do lektury rozmowy ze śliczną modelką, 21-letnią Laurą Rybak. W wywiadzie mówi między innymi o swoich początkach w branży modelingu, sesjach zdjęciowych i opowiada o idealnym wzorze mężczyzny.